letna

155/65R13 73T TOURING TA

Ширина

Профил

65

Дијаметар

R13

Шара

Touring

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона

Шифра: AA016713-19 Категории: Ознаки: