-10%letna

155/70R13 75T TOURING TA

Ширина

Профил

70

Дијаметар

R13

Шара

Touring

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона

Шифра: AA014532 Категории: Ознаки: