-10%letna

155/80R13 79T TOURING TA

Ширина

Профил

80

Дијаметар

R13

Шара

Touring

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона

Шифра: AA014530 Категории: Ознаки: