letna
CONTINENTAL

165/70R14 81T EcoContact 6

Ширина

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Шара

ContiEcoContact 6

Тежински индекс

81

Бренд

Брзински индекс

T

Шифра: AA019097 Категории: Ознаки: