-10%OUTLET 2022letna

165/70R14 81T MP47 Hectorra 3

3,220 ден 2,898 ден

Шифра: 500351-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

70

Дијаметар

R14

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона