165/70R14 81T SNOWTIME B2 RI

2,770 ден 2,493 ден

Шифра: AA013407 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

70

Дијаметар

R14

Шара

Snowtime B2

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона