Продаденоletna

175/65R15 84T UltraContact

5,980 ден

Шифра: 504313 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R14

Шара

UltraContact

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона