175/65R15 84T WINGUARD SNOW G 3 WH21

3,860 ден

Шифра: 503087-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R15

Шара

WINGUARD SNOW G3WH21

Тежински индекс

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона