-10%letna

175/70R13 82T TOURING TA

Ширина

Профил

70

Дијаметар

R13

Шара

Touring

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона

Шифра: AA014531 Категории: Ознаки: