185/50R16 81V Bravuris 5

Шифра: 01049-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R16

Шара

Bravuris 5

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона