185/60R14 86H ALL SEASON XL TA

Шифра: AA019232 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R14

Шара

All Season

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона