letna
CONTINENTAL

185/60R15 84H CEC 5 AO

Ширина

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Шара

ContiEcoContact 5

Runflat

0

Тежински индекс

84

Бренд

Брзински индекс

H

RR

C

WR

A

Noise

73

Шифра: AA014986 Категории: Ознаки: