-10%Продаденоzimska

185/60R15 84T TS860

6,140 ден 5,526 ден

Шифра: AA010277 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R15

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона