185/60R15 88H AllSeasonContact XL

6,420 ден

Шифра: AA021705 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R15

Шара

All Season Contact

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона