-10%OUTLET 2022zimska

185/65R14 86T 86T WG SNOW G 3 WH21

3,820 ден 3,438 ден

Шифра: 503007-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R14

Шара

WG SNOW G 3 WH21

Тежински индекс

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона