185/65R15 88H CROSSCLIMATE 2

6,040 ден

Шифра: 506149 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R15

Шара

Crossclimate 2

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона