letna

195/50R15 82V PROXES R888R

Ширина

Профил

50

Дијаметар

R15

Сезона

Шара

PROXES R888R

Runflat

0

Тежински индекс

82

Бренд

Брзински индекс

V

RR

E

WR

E

Noise

71

Шифра: AA019883 Категории: Ознаки: