195/55R15 85H CPC5

Шифра: AA006269-19 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R15

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона