letna
CONTINENTAL

195/55R16 87H EcoContact 6

Ширина

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Шара

ContiEcoContact 6

Runflat

0

Тежински индекс

87

Бренд

Брзински индекс

H

RR

A

WR

A

Noise

71

Шифра: AA017150 Категории: Ознаки: