Продаденоletna

195/60R15 88H UltraContact

Шифра: 506209 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R15

Шара

UltraContact

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона