195/60R16 89H PRIMACY 3

5,000 ден

Шифра: AA010880-16 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R16

Шара

Primacy 3

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона