OUTLET 2017letna

195/65R16C 104/102T CVC200

4,590 ден

Шифра: AA009568-17 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R16

Шара

ContiVanContact 200

Тежински индекс

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона