195/70R15C 104/102R CVC100

7,080 ден

Шифра: AA006273 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

70

Дијаметар

R15

Шара

ContiVanContact 100

Тежински индекс

Брзински индекс

R

Бренд

Сезона