letna
CONTINENTAL

195/75R16C 107/105R CVC 200

Ширина

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Шара

ContiVanContact 200

Runflat

0

Тежински индекс

107/105

Бренд

Брзински индекс

R

RR

E

WR

A

Noise

72

Шифра: AA009569 Категории: Ознаки: