Продаденоza-site-sezoni

205/55R16 91H MP62 ALL WEATHER EVO

4,370 ден

Шифра: 500397 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R16

Шара

MP62 ALL WEATHER EVO

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона