-15%OUTLET 2021letna

205/55R17 95V Proxes Comfort XL

7,530 ден 6,401 ден

Шифра: 500731-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R17

Шара

PROXES COMFORT

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона