-10%Продаденоzimska

205/60R16 96H WINTER XL TA

4,800 ден 4,320 ден

Шифра: AA020035 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R16

Шара

Winter

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона