215/45R17 91W MA349 XL

Шифра: 503814-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R17

Шара

MA349

Тежински индекс

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона