Продаденоzimska

215/50R17 95H WinterContact TS870 P XL F

11,630 ден

Шифра: AA023478 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R17

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона