215/50R17 95V WINTER XL TA

5,190 ден

Шифра: AA015415-20 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R17

Шара

Winter

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона