OUTLET 2019letna

215/50R18 92W CSC5 SUV

8,510 ден

Шифра: AA016027-19 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R18

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона