215/55R16 97H P7cint XL

5,000 ден

Шифра: AA009449-18 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R16

Шара

P7 Cinturato

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона