215/55R18 99V ALL SEASON SUV XL RI

Шифра: AA022114-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R18

Шара

All Season

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона