215/60R16 99H WINTER XL TA

4,860 ден

Шифра: AA015322-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R16

Шара

Winter

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона