215/60R16 99V P-7 CINTURATO XL

Шифра: 504486 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R16

Шара

P-7 CINTURATO

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона