215/60R17 96V OPEN COUNTRY AT+

Шифра: AA023463-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R17

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона