215/65R15 96H POLARIS 5

7,270 ден

Шифра: 502583-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R15

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона