letna
CONTINENTAL

215/65R15C 100T CVC 200

Ширина

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Шара

ContiVanContact 200

Runflat

0

Тежински индекс

100

Бренд

Брзински индекс

T

RR

E

WR

A

Noise

73

Шифра: AA009578 Категории: Ознаки: