215/70R15 98T Open Country AT+

Шифра: AA020862-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

70

Дијаметар

R15

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона