Назад

215/75R16C 116/114R ContiVanContact 100

Шифра: 503396 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

75

Дијаметар

R16C

Шара

ContiVanContact 100

Тежински индекс

R

Брзински индекс

R

Бренд

Сезона