-15%OUTLET 2021letna

225/40R14 82V PROXES TR1

9,420 ден 8,007 ден

Шифра: AA022468-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R14

Шара

PROXES TR1

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона