225/40R18 92V XL PILOT ALPIN PA4 MO GRNX

Шифра: AA007439-19 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R18

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона