Продаденоzimska

225/40R18 92V XL PILOT ALPIN PA4 MO GRNX

11,520 ден

Шифра: AA007439 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R18

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона