Продаденоletna

225/40R18 92Y PRIMACY 4+ XL

8,010 ден

Шифра: 506151 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R18

Шара

Primacy 4

Тежински индекс

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона