225/50R17 94H FR WinterContact TS850P AO

Шифра: AA010689 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R17

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона