Продаденоletna

225/55R16 95V BRAVURIS 5

7,280 ден

Шифра: 500167 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R16

Шара

Bravuris 5

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона