letna
CONTINENTAL

225/55R16 95V EcoContact6

Ширина

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Шара

ContiEcoContact 6

Runflat

0

Тежински индекс

95

Бренд

Брзински индекс

V

RR

E

WR

A

Noise

72

Шифра: AA016978 Категории: Ознаки: