Продаденоletna

225/55R16 95W FR UltraContact

11,380 ден

Шифра: 503926 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R16

Шара

UltraContact

Тежински индекс

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона