225/55R17 97W ContiPremiumContact 5 *

Шифра: 504175 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R17

Шара

Premium Contact 5

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона