225/55R18 102V ALL SEASON SUV XL TA

Шифра: 504374-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R18

Шара

ALL SEASON SUV

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона